דקלה חברה לביטוח בע"מ דלג על חיפוש
דלג על בר עליון מעוצב
דלג על Banners
שירות ומידע ללקוחות
גודל טקסט      
דלג על Banners

"שנהב" -ביטוח שיניים

תוכניות ביטוח השיניים של חברת דקלה, הן מהחדשניות בעולם המערבי. בהפעלת ביטוחים אלו, משלבת חברתנו ניסיון וידע מחו"ל עם ניסיון עשיר אשר נרכש במשך למעלה מ - 36 שנות פעילותה בביטוחי הבריאות ובפרט בביטוחי שיניים.

ביטוח שיניים הינו מהחשובים בשירותי הרווחה של החברה. כאבי שיניים אינם מבדילים בין שכבות הציבור ומחירי הטיפולים יקרים ואין אפשרות לכל אחד מאיתנו לעמוד בהצאות הכספיות הגבוהות הכרוכות הטיפולי השיניים.
הפתרון לבעיה מורכבת זו יכול להינתן אך ורק ע"י חברה עם נסיון רב בענף ביטוחי השיניים.
לדקלה חברה לביטוח בע"מ ניסיון רב מאוד וביכולתה לתת מענה של שירותים כספיים, רפואיים ותביעות נאותים.
תכנית "שנהב" ביטוח הוצאות רפואת שיניים של דקלה חברה לביטוח בעמ מסייעת בפיתוח תודעת שימור השיניים וטיפול מונע. מבוטח המצטרף לתכנית זו יש ביכולתו לרפא את כל שיניו הפגועות במסלול טיפולים רצוף כנדרש, ומכאן ואילך, באמצעות ביקורים מעת לעת אצל הרופא המטפל –יבצע טיפולים מונעים, באמצעותם ישמור לאורך שנים על שיניים בריאות.
תוכנית ביטוח השיניים של דקלה מכסה את מבוטחיה בכל מצב של ריקבון שיניים וללא בדיקה מוקדמת כהתניה להצטרפות לביטוח ומבלי להתייחס לטיפולי השיניים שבוצעו בחברות ביטוח אחרות.

אנו שוקדים ודואגים להתאים תוכניות ביטוח שיניים על פי הצרכים והיכולות של קבוצות המבוטחים השונות, זאת תוך מעקב מתמיד אחר ההתפתחות המדעית והחידושים בתחום רפואת שיניים.

תהליך קבלת טיפול שיניים במסגרת תוכנית הביטוח
במסגרת הביטוחים המוצעים על ידנו יש אפשרות לכל מבוטח לפנות לכל רופא שיניים המורשה מטעם הרשויות המוסמכות (משרד הבריאות) לעסוק במקצועו. במקרה זה יקבל המבוטח החזר כספי בהתאם לסוג הביטוח שלו. כמו-כן עומדים לרשות המבוטחים כ - 1,000 רופאים / מרפאות שיניים בהסכם עם חברת הביטוח. מוקדים אלו נבחרו בקפידה במטרה להעניק למבוטח את השירות והטיפול הטובים ביותר. כמו כן, התשלום בגין הטיפולים במוקדים אלה מבוצע ישירות מדקלה**.

 

**קיימים טיפולי שיניים שהמבוטח ישלם עבורם השתתפות עצמית.


 

הדפס
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון